12 stycznia 2015

Paczka z wygranymi rękodziełami

Tym razem w poście nie znajdziecie moich prac, a kogoś innego. Dziś był u mnie Mikołaj ;) z prezentami noworocznymi. Otrzymałam wyczekiwaną przesyłkę. Chodzi o paczkę, którą dostałam z racji wygrania candy u Marty - http://luna-decodesign.blogspot.com/ Tworzy ona cuda, a parę z nich właśnie mam już u siebie :) Początkowo miał być sam łapacz marzeń, a ostatecznie w paczce znalazło się kilka dodatkowych prezentów. Co niezmiernie mnie zaskoczyło i ucieszyło. Zdanie, które wykrzyknęłam po otwarciu to :” Ojeju jakie to piękne!” :) Dokładnie, jakie rzeczy były w paczce zobaczycie na zdjęciach.Serduszka zawieszki, które umieściłam na choince. Są bardzo miękkie. Mają poprzyszywaną koronkę i cekiny.

 Jedno z trzech 
Wianuszek, utrzymany w kolorystyce łapacza. Bardzo ciekawie wykonany. Będzie moim stroikiem na stolik ;) Ostatnia rzecz z paczki, ale również ciekawa to broszka. Ma pod spodem turkusowe piórka, a burgundowa róża mieni się na niebiesko. Zapakowana była bardzo fajnie :)Akurat dziś mam założoną burgundową bluzkę,to broszkę zaprezentuję na sobie ;)

Teraz gdy tylko popatrzę na te prezenty to buzia się uśmiecha :D Zazwyczaj to ja wręczam komuś swoje rękodzięła, a tu taka miła odmiana. Bardzo przyjemnie mieć czyjeś rękodzieła. Dziękuję za taką możliwość Marta :)


Pozdrawiam, a szczególnie Martę ;*

5 komentarzy:

  1. Fajną paczkę dostałaś. Prezenty piękne, a łapacz jest rewelacyjny :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. no to gratuluje takich cudów :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję wygranej Dorcia :) To wspaniałe uczucie jest dostać coś za free w naszej pasji :)) Piękne prezenty ! A Luna ma talent ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Zachęcam do pozostawienia po swojej wizycie śladu w postaci komentarza ;)

Komentarze motywują do dalszego dzielenia się moimi rękodziełami.
Dziękuję za każdy pozytywny odbiór. :)